Na trhu v segmentu bezpečnostních služeb jsme od roku 1998. V počátečních letech jsme provozovali převážně ostrahu objektů a detektivní služby.
V současné době se specializujeme na poradenské služby v oblasti ochrany osobních údajů, utajovaných informací, bezpečnostního vzdělávání v těchto oblastech a poradenství v oblasti fyzické ochrany objektů a osob.
Nemáme žádné vize jako být jedničkou na trhu. Naším cílem je poskytovat klientům kvalitní služby, které přispějí k ochraně jejich aktiv. Tento cíli naplňujeme již v současnosti vysoce odbornou kvalitou našich služeb, seriózním jednáním a individuálním přístupem ke každému zájemci o naše služby.
Nejen TOP management, ale i běžní pracovníci pracují s informacemi, jejichž únik a pozdější zneužití může mít negativní dopad na činnost společnosti či úřadu.

V oblasti ochrany informací pro ně nabízíme školení nebo přednášky v oblastech
- při osobní, telefonické a písemné komunikaci uvnitř firmy, při jednání s klienty, úřady, konkurencí atd.
- ochrany proti sledování osob a odposlechu,
- ochrany osobních údajů, zejména agend klientů, firemních či osobních evidencí, při písemné či mailové komunikaci apod.
- zásad jednání s orgány činnými v trestním řízení.

Vzdělávání poskytujeme formou školení a přednášek kvalifikovanými lektory pro individuálně definované oblasti a skupiny osob od středního managementu po řadové pracovníky.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one